Інженер-електронік

Відкрита вакансія інженера-електроніка у відділ комп’ютерних мереж Житомирського державного технологічного університету.

Вимоги до кандидатів:

• бажання навчатись та отримувати досвід;
  • базові розуміння функціонування мережі;
  • інсталювання та налаштування ОС, налаштування перифирійних пристроїв.

З питань працевлаштування звертатись за адресою:

м. Житомир, вул. Чуднівська, 103

Житомирський державний технологічний університет

Відділ комп’ютерних мереж (ауд. 105-а)

Нач. відділу, Лукашевич Вадим Васильович

4 thoughts on “Інженер-електронік

1. От мені цікаво, якою повинна бути якість освіти у ЖДТУ, щоб серед більше трьохсот випускників у цьому році на ФІКТу можна було б знайти хоча б одного толкового спеціаліста.
    Дана вакансія очевидно натякає лише на одну річ, що вища освіта, як така, з людини “спеца” не робить. І це дуже прикро. І про рівень зарплатні можна було б і зорієнтувати))

2. Якщо у Вас особисто є бажання дізнатися, то Ви і звернетесь особисто 🙂
    А поки що я бачу тільки демамогічний спітч.

3. Ще є вільна вакансія? Які вимоги до кандидата? дайте відповідь, буду вдячний) papushad@ukr.net

1. За останньою інформацією, нажаль вакансія вже зайнята. Проте, якщо щось зміниться – в цій темі про це повідомлять (підпишіться на оновлення коментарів).

ЗІ: вимоги до кандидата написані у самому повідомленні, дивно що Ви це не побачили.