Перший день онлайн-тренінгу за програмою “Active citizens” Британської Ради.
![](https://work.ztu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/pershyj-den-onlajn-treningu-active-citizens-11-1024x1024.png)
Останні учасники та учасниці онлайн-тренінгу за програмою “Active citizens” Британської Ради в 2022 році вже на один крок попереду до нових знань та можливості реалізувати свій проект соціальної дії.
Перший день – це день знайомств. Тому ми дуже раді, що маємо можливість не тільки бачити нових людей, а також допомагати іншим знайти однодумців.
Центр розвитку професійної кар’єри Державного університету “Житомирська політехніка” буде робити й надалі все можливе, аби завдяки тренінгу кожен міг і знав як стати активним громадянином, реалізувати себе і свій потенціал.
Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.