ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ “ACTIVE CITIZENS” БРИТАНСЬКОЇ РАДИ.

Доброго дня ☀️

Цей пост присвячений нашому локальному в онлайн-тренінгу за програмою “Active citizens” Британської Ради.

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

За всі чотири тренінги ми “розширили межі” географії та потурбувалися, щоб кожен бажаючий міг стати активним, знав як це зробити, для кого і як.

Ми дякуємо нашим учасникам тренінгу за участь в нашому “марафоні”, це були потужні 12 днів роботи кожного з нас, ви великі молодці і ми впевнені що всі ваші починання будуть мати успіх.❤️

Також окрема подяка нашим партнерам:
Організатор-партнер: Державний університет “Житомирська політехніка”, Центр розвитку професійної кар’єри.

Офіційний партнер: Управління національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської ОДА.

Освітні партнери: Гімназія Богуміла Грабала в Німбурзі та Університет Масаріка.

Культурний партнер: Житомирська спілка волинських чехів.

Міжнародний партнер: Європейська Асоціація Академічної Доброчесності.
Ваші напутні слова, досвід та знання є дуже важливими, а головне корисними.

Все буде Україна!🕊️

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether

ЦеЖ_Політехніка