Традиційні зустрічі з роботодавцями розширюють формат – ТОВ “Полісся-Продукт”

23.11.2016 р. о 09-50 годині в аудиторії 244 в межах Днів Факультету обліку і фінансів відбудеться зустріч провідних спеціалістів ТОВ “Полісся-Продукт”, видом економічної діяльності якого є неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими, виробами зі студентами ЖДТУ, під час якої презентуватимуться кар’єрні можливості на підприємстві для спеціалістів з обліку та аудиту.

24.11.2016 р. о 11-30 годині в аудиторії 316 відбудеться зустріч провідних спеціалістів ТОВ “Полісся-Продукт” зі студентами ЖДТУ, під час якої презентуватимуться кар’єрні можливості на підприємстві для спецілістів з програмної інженерії.

На зустріч запрошуються свсі бажаючі!

За інформацією та консультацією звертайтесь до  менторів Центру розвитку кар’єри ЖДТУ!