Тиждень Розвитку Кар’єри в ЖДТУ

Центр розвитку кар’єри ЖДТУ запрошує прийняти участь у Тижні Розвитку Кар’єри

Сучасний ринок праці набагато складніший, ніж кілька років тому, а вимоги до рівня професійної підготовки майбутніх спеціалістів більш жорсткі. Тому у студентів виникають запитання, на які їм складно самостійно відшукати відповіді. З метою інформування студентської молоді Центр Розвитку Кар’єри  ЖДТУ проводить загальноуніверситетський захід.

Протягом 13–15 грудня 2016 року, щоденно, о 13:00 в аудиторії 248 буде проведено ряд тренінгів та презентацій:

13 грудня, 13:00 – тренінг «Підготовка до написання резюме під вимоги роботодавця», проводитиме ментор ЦРК ЖДТУ – Катерина Луків;

14 грудня, 13:00 – тренінг «Як підготуватися до успішної співбесіди», проводитиме ментор ЦРК ЖДТУ – Діана Михайленко;

15 грудня, 13:00 – інтерактивна лекція «Безпечне працевлаштування», проводитиме психолог-тренер з протидії торгівлі людьми громадської організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Олена Окопська;

по завершенню – презентація кар’єрних можливостей для студентів від ЦРК ЖДТУ.

На зустріч запрошуються студенти всіх спеціальностей та всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів!

Завітайте та отримайте можливість дізнатись, що потрібно знати і вміти!

so