Інженер-конструктор (будівельник)

Інженер-конструктор (будівельник)

ТОВ «Котлозавод «Крігер» здійснює пошук молодих спеціалістів для працевлаштування на нашому підприємстві. Ми готові взяти на роботу молодих людей без досвіду роботи та дати можливість здобути досвід у нашій компанії.
Основний вид діяльності компанії: проектування, виробництво, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, сервісне та технічне обслуговування котлів(парових, водогрійних), теплогенераторів для сушки зернових, біотеплоелектростанцій.
Компанія експортує біля 30% обладнання в країни ЕС, постійно оновлює технологічне обладнання, здійснює обмін досвідом з іноземними партнерами, спеціалісти компанії часто відвідують тематичні виставки в Україні та ЄС.
Вимоги: вища освіта без вимог до стажу, бажання вчитись та здобувати практичний досвід.
Обов’язки: Проектування будівельних конструкцій, вміння працювати в програмі AutoCad
Умови працевлаштування: Офіційне працевлаштування, з Пн-Пт.; з 8:00 до 17:00., достойна заробітна плата, можливість навчатись у кваліфікованих спеціалістів, можливість закордонних відряджень, можливість стажування в країнах ЄС.
Особисті якості: Вміня швидко навчатись, організованість, вміння знаходити швидкі рішення, комунікабельність, стресостійкість.
Контакт відділу кадрів, пані Ірина: +380504409733, ivd_kriger@ukr.net

Comments are closed.