Інженер-технолог

Інженер-технолог

ТОВ «Котлозавод «Крігер» здійснює пошук молодих спеціалістів для працевлаштування на нашому підприємстві. Ми готові взяти на роботу молодих людей без досвіду роботи та дати можливість здобути досвід у нашій компанії.

Основний вид діяльності компанії: проектування, виробництво, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, сервісне та технічне обслуговування котлів(парових, водогрійних), теплогенераторів для сушки зернових, біотеплоелектростанцій.

Компанія експортує біля 30% обладнання в країни ЕС, постійно оновлює технологічне обладнання, здійснює обмін досвідом з іноземними партнерами, спеціалісти компанії часто відвідують тематичні виставки в Україні та ЄС.

Вимоги: вища освіта без вимог до стажу, бажання вчитись та здобувати практичний досвід.

Обов’язки: Виконує електронні шаблони до плазмо різальної машини. Розробляє схеми складання, маршрутні карти, нормативні карти витрат матеріалів на вироби, проводить системний контроль за додержанням технологій виготовлення деталей та вузлів, бере участь у відкритті разових замовлень.

Умови працевлаштування: Офіційне працевлаштування,  з Пн-Пт.; з 8:00 до 17:00., достойна заробітна плата, можливість навчатись у кваліфікованих спеціалістів, можливість закордонних відряджень, можливість стажування в країнах ЄС.

Контакт відділу кадрів, пані Ірина: +380504409733, ivd_kriger@ukr.net

Comments are closed.