Житомирська політехніка співпрацюватиме з державною IT-компанією «ІНФОТЕХ»

Житомирська політехніка підписала меморандум про співпрацю з провідною державною IT-компанією «ІНФОТЕХ», яка входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів.

Меморандум включає декілька напрямів: розробка спільних проєктів у сфері IT-технологій, кібербезпеки, обліку та оподаткування, робототехніки, а також можливість проходження практики й подальше працевлаштування студентів.

Житомирська політехніка дуже зацікавлена у співпраці з ДП «ІНФОТЕХ», адже в планах є ряд певних напрямів або форм співпраці. Співпраця буде пов’язана як з науковими дослідженнями, так і з підготовкою кадрів.

Зі свого боку представники компанії зазначають, що Житомирська політехніка вразила сучасним дизайном та перспективними студентськими проєктами, тому сподіваються на активну співпрацю.