Стажування в Українській соціальній академії

Наразі відкрито вакансії стажерів на позиції SMM-фахівця, копірайтера, куратора онлайн курсів, фандрейзира соціальних проектів, менеджера освітніх проектів для студентів 3-6 курсів або молодих випускників (1-2 роки після закінчення навчання).

Де: Київ, вул. Воздвиженська, 10б/21

Це можливість для тебе, якщо:

• ти цікавишся соціальним підприємництвом
  • ти вмієш гарно висловлювати свої думки та мислити нестандартно;
  • ти володієш українською та російською мовами; англійська на рівні Intermediate або вище;
  • ти маєш досвід проектної роботи (наприклад, в межах університету і студентських організацій).

Коли: вересень-грудень 2020

Під час стажування ти зможеш:

• брати участь у розробці та реалізації фандрейзингових проектів та медійних кампаній;
  • працювати із соцмережами (контент- та діалог-менеджмент);
  • долучатися до організації заходів Академії;
  • розробляти освітні програми (ідея, концепція, структура, контент) спільно з лектором та проджект-менеджером курсів;
  • організувати власний проєкт під керівництвом менеджерів;
  • відвідувати лекції з комунікацій, маркетингу, проєктного менеджменту, фандрайзингу, емоційного інтелекту

Умови стажування:

• гнучкий робочий графік – 25 годин на тиждень
  • тривалість стажування – 3-6 місяців
  • щомісячна оплата

Як потрапити на стажування:

Надсилай мотиваційного листа, опиши, чому ти бажаєш долучитися до роботи у сфері соціального підприємництва та соціальних інновацій та хочеш пройти стажування у Українській соціальній академії.

Тобі також надішлють тестове завдання.

Дедлайн подачі: 04.09.2020