Стипендія Chevening на навчання у Великобританії

Стипендії Chevening – це міжнародна стипендіальна програма уряду Великобританії, яка фінансується Міністерством закордонних справ і у справах Співдружності (FCO) і партнерськими організаціями. Програма пропонує нагороди видатним вченим з лідерським потенціалом з усього світу для навчання в магістратурі на будь-якій спеціальності в університеті Великобританії.

Фінансування:

– стипендія Chevening зазвичай покриває плату за навчання в університеті, щомісячну допомогу на проживання, переліт економ-класом до Великобританії, а також додаткові гранти для покриття основних витрат.

Вимоги:

– бути громадянином країни, що має право на отримання програми Chevening;

– повернутись в рідну країну як мінімум через два роки після закінчення терміну стипендії;

– отримати ступінь бакалавра, що дозволить вам вступити до магістратури в британському університеті до моменту подачі заявки;

– мати як мінімум два роки (що еквівалентно 2800 годинам) досвіду роботи;

– подати заявку на участь в трьох різних відповідних університетських курсах Великобританії і отримати пропозицію по одному з цих варіантів до 15 липня 2021 року;

– виконати вимоги Chevening з англійської мови до 15 липня 2021 року.

Дедлайн: прийом заявок розпочнеться 3 вересня, а дедлайн 3 листопада.

Подати заявку