Курс “Інноваційне підприємництво і управління проєктами”

Гей, друже!
You are welcome to back to “Житомирська політехніка”, back to our fascinating university reality)
Літо скінчилося, але ми на всі 100% впевнені, що ти провів його максимально продуктивно й готовий ділитися своїми ідеями та креативністю.
Тому, ми щасливі повідомити прекрасну новину!!!
За підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Yep! та наших нових партнерів ПАТ “Електровимірювач” наш університет запускає курс “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами”, який стартує з 15 вересня.
Мета курсу не тільки навчити й підготувати тебе до реалій сфери підприємництва, а й дати можливість твоїй ідеї come true)
Основна ціль — чітко й лаконічно представити свою ідею та стратегічний план розвитку.
Винагорода — фінансова підтримка при розробці прототипа.
Зацікавили?
Реєструйся, не втрачай свій шанс!

Украинский фонд стартапов определил 10 стартапов, которые вместе получат  350 тысяч долларов | Экономическая правда