Стипендія на проведення досліджень DLR-DAAD

DLR – це національний дослідницький центр аеронавтики і космосу Німеччини. Його велика науково-дослідна робота в області аеронавтики, космосу, транспорту і енергетики інтегрована в національні та міжнародні розробки. «DLR – DAAD Research Fellowships» – це програма, що реалізується Німецьким аерокосмічним центром (DLR) і Німецькою службою академічних обмінів (DAAD).

Стипендії DLR-DAAD надають видатним вченим і дослідникам можливість проводити спеціальні дослідження в інститутах DLR в Німеччині.

Де? Німеччина

Фінансування:

– стипендії типу А призначені для докторантів, вони отримають фінансування на термін 36 місяців і щомісячну стипендію в розмірі 1760 євро, включаючи покриття медичного страхування, допомогу багатодітним сім’ям і фіксовану оплату дороги;

– стипендії типу B призначені для постдокторантів, вони отримають фінансування на термін від 6 до 24 місяців і щомісячну стипендію в розмірі 2400 євро;

– стипендії типу C призначені для старших вчених (Senior Scientists), вони отримають фінансування на термін від 1 до 3 місяців і щомісячну стипендію 2760 євро.

Вимоги:

– кандидати не повинні бути громадянами Німеччини і повинні мати можливість довести свої видатні досягнення в галузі досліджень, відповідні пропозиції про стипендію;

– всі заявники повинні мати відмінні знання англійської мови;

– додаткові вимоги варіюються для типу стипендії (тип A, тип B, тип C), і вони засновані на кваліфікації претендентів і тривалості дослідження.

Дедлайн: 20 вересня

Подати заявку