Локальний тренінг за програмою “Active Citizens” від Британської Ради

💥Новий Рік зовсім близько, тому ми маємо для вас чудовий подарунок!💥

Державний університет «Житомирська політехніка» запрошує на Локальний тренінг за програмою “Active Citizens” від Британської Ради, що відбудеться 29-30 грудня 2020 р. у форматі онлайн.

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Радимо забронювати для себе найкращу частину ранку ☀️

📌Де: онлайн.
⏰Коли: 29-30 грудня 2020 року.
👥Організатор-партнер Програми: Державний університет «Житомирська політехніка».

📃Мета програми – сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом розбудови мережі молодих лідерів, надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності, поваги до різноманіття та вміння вести безконфліктний діалог.

🗣Хто може брати участь:
– усі зацікавлені, віком від 18 років, які мають ідеї для об’єднання громад і проектів щодо покращення життя навколо та вирішення соціальних проблем на локальному рівні.

🙋🏼‍♀️🙋🏼Ми очікуємо на 40 найактивніших учасників і учасниць!

✅Завдяки тренінгу ти:
– навчишся краще розуміти себе та інших;
– отримаєш практичні навички, які допоможуть змінювати суспільство довкола себе;
– почнеш писати власні проекти соціальної дії;
– матимеш можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів від Британської Ради та виграти фінансування для свого проекту;
– отримаєш сертифікат міжнародного зразка у цифровому форматі.

📃За додатковою інформацією звертайтесь до фасилітаторок програми «Активні громадяни» Державного університету «Житомирська політехніка»:
Тел., telegram, viber:
+3805031309997 Юлія Богоявленська;