Останній день проєкту “Unisport”

Усім привіт!

В цей чудовий літній ранок, відбувся останній день проєкту UniSport зa підтримкою British Council за програмою Active Citizens Ukraine! Водночас сумно та радісно, адже це наша остання зустріч, але вдячні, що даний проєкт об’єднав три університети з різних куточків України (Приазовський державний технічний університет, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Державний університет “Житомирська політехніка”).

Тренерка з фітнесу міжнародного класу Smart Fitness Academy (Маріуполь) Маргарита Подопріхіна провела неймовірне заняття з фітнес-напрямку PortDeBras. Нагадуємо, що PortDeBras – це вправи, які виходять із кроків, пліє, присідань, стійок, скручувань, нахилів і помахів руками.Це був магічний ранок, біля Ейфелевої вежі Державного університету «Житомирська політехніка». Усі 45 хвилин були чистою насолодою для тіла та душі! Ми будемо сумувати та з нетерпінням чекати на нові проєкти, адже вони надихають!

Дякуємо кожному, хто приєднався, хто надихав та підтримував, дякуємо за участь та настрій! До нових зустрічей!