Локальний тренінг за програмою “Active Citizens” від Британської Ради

Державний університет «Житомирська політехніка» запрошує на Локальний тренінг за програмою “Active Citizens” від Британської Ради, що відбудеться 20-22 січня 2022 р. у форматі онлайн.💻

👭“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Це прекрасна можливість не просто отримати нову інформацію, а також поставити питання майстру-фасилітатору.

🎯Де саме: онлайн (реєстрація https://forms.gle/cMDxcise6BVmAQK4A )
🕐Коли: 20-22 січня 2022 року.
🤝Організатор-партнер Програми: Державний університет «Житомирська політехніка», Центр розвитку професійної кар’єри.

✅Мета зустрічі: проведення онлайн-тренінгу за програмою Британської Ради для тренування активних громадян в їх спільнотах. У вас буде прекрасна можливість опанувати навички підготовки та реалізації проектів соціальної дії. Та зробити життя спільноти набагато комфортнішим та кращим.

🙋Для кого: Цей тренінг є загальнодоступним для всіх кому є 18+, хто хоче дізнатися більше про те, як стати активним громадянином, розвинути необхідні навички та вміння, щоб в подальшому могли реалізовувати ідеї в життя.

🙃Що надасть вам тренінг:

• успішні учасники отримають сертифікати від програми Британської Ради;
  • отримаєш навички про те як змінювати світ навколо себе;
  • знання про те що таке проект соціальної дії та як зробити його успішно;
  • організація-партнер надасть вам підтримку, а також тренерів для реалізації проекту на локальному рівні.

⚠️Встигни прийняти участь та не впустити таку гарну нагоду, реєструйтесь на Локальний тренінг “Active citizens”) ⚠️

❤️За додатковою інформацією звертайтесь до фасилітаторок програми «Активні громадяни» Державного університету «Житомирська політехніка»:
Тел., telegram, viber:
+3805031309997 Юлія Богоявленська✨;
e-mail: yubogoyavlenska@gmail.com
+380673904438 Світлана Обіход🌸;
Smm-менеджер :
+380733098641 Світлана Новицька🌻;
e-mail: svitlana.novytska.sn@gmail.com
Технічна підтримка:
+380980080718 Віталій Харченко💙
Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.