Онлайн-тренінг за програмою Британської ради “Active citizens”

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Це прекрасна можливість не просто отримати нову інформацію, а також поставити питання майстру-фасилітатору.

Локальний онлайн-тренінг за програмою Британської ради “Active citizens”це саме той тренінг, на якому побувала вже не одна сотня людей, які дізналися як бути активним громадянином та робити життя громади кращим для всіх .

Де саме: онлайн (реєстрація –https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScwggoNOOfDI9-IZtaIuH0PQULx0MaNnuY6sam4RIjB5qcV8g/viewform)

Коли: 18-20 лютого 2022 року.

Для кого: для всіх бажаючих, кому є повних 18 років, хто хоче дізнатися більше про те, як стати активним громадянином, розвинути необхідні навички та вміння, щоб в подальшому могли реалізовувати ідеї в життя.

Організатор-партнер Програми: Державний університет «Житомирська політехніка», Центр розвитку професійної кар’єри

Офіційний партнер – Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА

Мотивація? Все починається кожного з нас, а саме тому пропонуємо:

– можливість для саморозвитку та самореалізації;

– допомогу від наших крутих фасилітаторок;

– сучасні методи викладу матеріалу та практичні, файні завдання;

– можливість отримати знання про те, як робити проекти соціальної дії від тих, кому це вдалося, та де брати гранти на втілення ідеї та покращення життя в спільнотах.

Та й в принципі, хіба колись знання та корисна інформація буває зайвою?)

За додатковою інформацією звертайтесь до фасилітаторок програми «Активні громадяни» Державного університету «Житомирська політехніка»:

Тел., telegram, viber:

+3805031309997 Юлія Богоявленська;

e-mail: yubogoyavlenska@gmail.com

+380673904438 Світлана Обіход;

Smm-менеджер :

+380733098641 Світлана Новицька;

e-mail: svitlana.novytska.sn@gmail.com

Технічна підтримка:

+380980080718 Віталій Харченко

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #цеж_політехніка