Традиційні зустрічі щочетверга з партнерами – AТ “РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ”

13.04.2017 р. о 13-00 годині в аудиторії 316 відбудеться зустріч керівного складу і провідних фахівців АТ “Райффайзен Банк Аваль” зі студентами ЖДТУ, під час якої презентуватимуться кар’єрні можливості в установі.

Під час зустрічі буде проведено презентацію представниками банківської установи, регіональне представництво якої розміщується у м. Житомирі.

Установа пропонує:

• роботу оператора call-центру АТ “Райффайзен Банк Аваль”;
  • вакансії для тих, хто хоче розпочати професійну кар’єру, та тих, хто займається розвитком трудової кар’єри (повна або часткова зайнятість; погодинна оплата праці; соціальні гарантії);
  • офіційне працевлаштування, конкурентний розмір заробітної плати;
  • кар’єрне зростання;
  • тренінги.

З питань, що стосуються написання резюме під потреби роботодавця, проходження співбесіди, підготовки до інтерв’ювання, радо допоможуть ментори Центру розвитку кар’єри ЖДТУ.

Запрошуються студенти всіх спеціальностей та всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів!