Засідання «круглого столу» на тему: «Бачення молоді в реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного виховання»

26 червня 2020 року представники Державного університету “Житомирська політехніка” – Центру розвитку професійної кар’єри, кафедри цифрової економіки та міжнародних економічних відносин, органів студентського самоврядування – мали можливість відвідати засідання «круглого столу» на тему: «Бачення молоді в реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного виховання» у рамках заходів до Дня молоді «Молодь обирає майбутнє!» в Житомирській обласній державній адміністрації.
На засіданні «круглого столу» було розглянуто та обговорено кілька тем щодо успішних практик розвитку молоді, їх національно-патріотичного виховання, також результати дослідження запитів та потреб молоді.
Від «Житомирської політехніки» виступив Олександр Ревуцький – провідний спеціаліст Центру розвитку професійної кар’єри, студентський декан ФБСО, бакалавр з міжнародної економіки з темою «Успішні практики інтеграції неформальної освіти у формальну та посилення партисипації молоді у процесі реалізації молодіжної політики».
Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за професійність у проведенні такого важливого й потрібного заходу, дякуємо за надану можливість узяти участь у заході високого рівня, реалізувати партнерство в дії, ми цінуємо досвід і думку кожного!