Oнлайн лекція від школи англійської мови Green Forest “Самостійна підготовка до IELTS: все, що треба знати”

Плануєте складати екзамен IELTS або просто бажаєте вдосконалити свою англійську? Тоді реєструйтесь на  безкоштовну інформативну лекцію та дізнавайтесь про структуру екзамену, плюси та мінуси різних способів підготовки та стратегії самостійної підготовки 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️

✅ “Маєш знання – ділись” – головне правило школи англійської мови Green Forest. Вони допомагають зробити англійську стилем вашого життя і цього семестру продовжують проводити відкриті лекції від крутих викладачів Green Forest про англійську та іі вивчення.

✅ Їх проект GF Talks Online починається з серії лекцій про підготовку та складання екзамену IELTS. Першою стане онлайн лекція “Самостійна підготовка до IELTS: все, що треба знати” від одеського викладача Ірини Пєтрової про самостійну підготовку до цього важливого екзамену.

🙋🏻‍♀️ Ірина Пєтрова розкаже про:

✔️ Структуру екзамену

✔️ Плюси та мінуси різних способів підготовки до екзамену

✔️ Стратегії самостійної підготовки

✔️ Корисні онлайн ресурси

⏰ Коли: 9.10, 19:00

❗️ Необхідний рівень англійської: intermediate та вище. Лекція проходитиме англійською мовою.

📲 Участь безкоштовна, проте реєстрація обов’язкова