Зустріч з Institute Respublica – Всеукраїнською ініціативою “Активна громада”

Як будувати стратегічне партнерства, вибирати ефективну і дієву тактику ведення переговорів між та з-серед ініціативних груп, – про це спілкувалась із студентською молоддю наша партнерка, регіональна координаторка Оксана Давиденко.Що треба знати про органи самоорганізації населення, яка їх процедура створення (особливості співпраці з органами влади), статус, основні принципи, розвиток громади через органи самоорганізації населення, які їх переваги – зворотній зв’язок між громадою і владою, об’єднання їх зусиль, вирішення проблем громади, створення комфортного середовища проживання, як створювати молодіжні громадські ради, адвокатувати (просувати зміни) – про відповідальність йшлось на зустрічі!