Онлайн-тренінг за програмою “Active citizens” від Британської ради

Всім привіт 🐣
А ми вже за вами скучили.) Тому підготували для вас файний онлайн-тренінг за програмою “Active citizens” від Британської ради.📚

Програма «Активні громадяни» орієнтована на формування лідерського потенціалу в соціальній сфері та покликана сприяти розвитку навичок
міжкультурного діалогу й соціальної відповідальності як базових якостей лідера 21століття.

⏰Коли: 4-6 березня 2022 року
🎯Де: онлайн (посилання на реєстрацію 👇 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2FsNCyaykJ5_qigE2P1rFCIQwBqWBqDD9LBFARo2dy78NPA/viewform)
🙋Для кого: всім кому є повних 18 років.

Що саме ми тобі пропонуємо 🤔:

• потужні модулі за програмою, які дають тобі чітке розуміння що до чого;
  • цікаві інформаційні платформи, які допоможуть швидко та цікаво виконувати практичні завдання;
  • живий діалог з нашими фасилітаторами, а не просто начитка лекцій;
  • нові знайомства та нові можливості, а ми знаємо, що в сучасному світі без цього ніяк;
  • дізнатися як робити проекти соціальної дії та де брати гранти для втілення своїх ідей.

📌Організатор-партнер Програми: Державний університет “Житомирська політехніка”.
📌 Офіційний партнер: Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Тому реєструйся вже зараз, розвивайся, створюй та пробуй щось нове, а ми допоможемо. ❤️
За додатковою інформацією звертайтесь до фасилітаторок програми «Активні громадяни» Державного університету «Житомирська політехніка»:

Тел., telegram, viber:
+3805031309997 Юлія Богоявленська💚;
e-mail: yubogoyavlenska@gmail.com
+380673904438 Світлана Обіход🧡;
Smm-менеджер :
+380733098641 Світлана Новицька❤️;
e-mail: svitlana.novytska.sn@gmail.com
Технічна підтримка:
+380980080718 Віталій Харченко💙

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЦеЖ_Політехніка